O NAS


CELEM DZIAŁANIA FIRMY EXPERT 1 JEST PERFEKCYJNE PRZYGOTOWANIE PRZYSZŁYCH KIEROWCÓW DO ŚWIADOMEGO PROWADZENIA POJAZDÓW. ZAJĘCIA ZARÓWNO TEORETYCZNE JAK I PRAKTYCZNE SĄ U NAS NIE TYLKO PROSTĄ NAUKĄ DO PRAWA JAZDY, ALE PRZEDE WSZYSTKIM DROGĄ DO PASJI, JAKĄ MOŻE BYĆ PROWADZENIE POJAZDU. KAŻDY Z NASZYCH UCZNIÓW PO UKOŃCZENIU KURSU MA STAĆ SIĘ ŚWIADOMYM UŻYTKOWNIKIEM DRÓG.

KREUJEMY NOWĄ JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA KIEROWCÓW. UCZYMY JAK MYŚLEĆ ZA KIEROWNICĄ I CO ZROBIĆ, BY SAMOCHÓD I PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO BYŁY NASZYMI SPRZYMIERZEŃCAMI A NIE WROGAMI. EXPERT 1 TYM RÓŻNI SIĘ OD INNYCH OŚRODKÓW KSZTAŁCENIA MAJĄCYCH SWĄ SIEDZIBĘ NA ŚLĄSKU I ZAGŁĘBIU. TYLKO U NAS DOŚWIADCZENI INSTRUKTORZY I WYKŁADOWCY PRZEDSTAWIAJĄ CZYTELNIE I JASNO PRAWA I OBOWIĄZKI KIEROWCY, POKAZUJĄ JAK JEŹDZIĆ, BY PODRÓŻ SAMOCHODEM SPRAWIAŁA KIEROWCY RADOŚĆ. PASJA I DOŚWIADCZENIE, ALE JEDNOCZEŚNIE CIERPLIWOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE NASZYCH PRACOWNIKÓW SĄ GWARANTEM LICZNYCH SUKCESÓW NASZYCH UCZNIÓW I NAJWYŻSZEJ W OKRĘGU ZDAWALNOŚCI EGZAMINU NA PRAWO JAZDY.

JEŚLI I TY CHCESZ ZOSTAĆ KIEROWCĄ W WIELKIM STYLU, ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY. SUKCES MOŻLIWY JEST JEDYNIE, GDY WSPÓŁPRACUJE SIĘ Z EKSPERTAMI. ZAPRASZAMY DO NAJLEPSZEGO OŚRODKA W TEJ CZĘŚCI POLSKI.

MAMY SAMOCHODY, MOTOCYKLE I POJAZDY SPECJALISTYCZNE DOKŁADNIE TAKIE, JAK WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO, A WIĘC TAKIE, NA JAKICH ZDAJE SIĘ EGZAMIN.

TU JEST TWOJE PRAWO JAZDY, TU JEST TWÓJ SUKCES!


NASZE ATUTY:

·         mamy najbardziej konkurencyjne ceny w skali całego kraju

·         proponujemy płatność w nieoprocentowanych ratach, w terminach dogodnych dla klienta

·         materiały dydaktyczne wliczone są w cenę kursu

·         mamy zestawy aktualnych testów na pytach CD z możliwością ćwiczenia na naszych komputerach

·         pracuje u nas lekarz oraz psycholog transportu więc nie trzeba tracić czasu na dodatkowe wizyty

·         posiadamy własny przestronny i dyskretny plac manewrowy

·         mamy samochody, motocykle i pojazdy specjalistyczne dokładnie takie, jak Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, a więc takie, na jakich zdaje się egzamin

·     tylko u nas rozpoczniesz przygodę z motocyklem w najnowszym, profesjonalnym i w 100% realistycznym symulatorze multimedialnym

·         sala wykładowa umożliwia pokazy multimedialne i zapewnia komfort pracy

·         instruktorzy to profesjonaliści zapewniający bezstresową naukę w miłej i niepowtarzalnej atmosferze. U nas pracują tylko najlepsi!

Założyciel, a zarazem wykładowca i instruktor firmy EXPERT 1 ma za sobą kilkanaście lat doświadczeń w szkoleniu kierowców. Jest twórcą sukcesu i rozwoju wielu ośrodków szkoleniowych w Zagłębiu i na Śląsku. Cechy osobiste, wiedza i zaangażowanie w pracę sprawiają, że jest w swoim fachu EXPERTEM nr 1, z którym nauka jazdy samochodem to przygoda, a nie stres.

ZAKRES NASZEJ DZIAŁALNOŚCI:

Ośrodek Szkolenia Kierowców „EXPERT 1” organizuje kursy na kierowców wszystkich najważniejszych kategorii. Wszystkie organizowane przez nas kursy są solidnie i profesjonalnie przygotowane, obejmują zajęcia teoretyczne, praktyczne oraz egzaminy wewnętrzne zgodnie z Ustawą „Prawo o ruchu drogowym”.

Sale wykładowe spełniają najwyższe standardy na rynku szkoleń:
- pokazy multimedialne
- tablice, schematy, skrzyżowania,
- obraz prezentacji i filmów z projektora do 180 cali
- nagłośnienie sali Dolby Surround 5.1
- wygoda przestrzeni i komfort siedzisk
- ławki umożliwiające prowadzenie notatek
- schludna i przyjazna atmosfera pracy
- wykłady prowadzone przez doświadczonych pedagogów
- do dyspozycji czyste toaletyPosiadamy pojazdy do nauki TAKIE SAME jak te, którymi zdaje się egzamin państwowy w WORD m.in. Toyota Yaris, SuzukiGSX1100F, SuzukiGS 500, Suzuki SFV650,   Romet 125, Autosan, MAN 12.250 , Microcar
– zawsze sprawne technicznie i przygotowane do szkolenia.U nas nie ma „bylejakości” oraz ukrytych opłat - każdy klient dokładnie wie za co płaci, a pracownicy Ośrodka Szkolenia Kierowców „EXPERT 1” każdego dnia dbają o utrzymanie najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.